" Svět by byl ničím bez člověka, člověk by byl nikým bez koně."

Novinky a akce

 


  Nabízíme boxové ustájení 3.500 Kč / měsíc.
   


   
  Článek z Jezdeckých závodů 8. 7. 2017

  http://rychnovsky.denik.cz/zpravy_region/jezdecke-zavody-v-cance-mely-rekordni-ucast-20170708.html
   
  8.7.2017 naše závody dopadly výborně:) povrch luxusní, koně skákali parádně... Monrou H s Klárkou M. v Z čistě a v rozeskakování za chybku na posledním skoku nakonec 4. místo a v ZL čistě a chybka na posledním skoku v rozeskakování, tak 5.místo:). Všem účastníkům děkujeme, děkujeme i lidem co přišli podpořit  a děkujem týmu J+M!!! no a Večerní párty nemusím ani hodnotit, protože prostě- VÝBORNÁ!!! 
     Jezdecké závody a mistrovství pony Královehradecké oblasti 2017 v JK J + M Čánka  - 8. 7. 2017,
  všichni jste vítáni.


   
   


   

  18.9.2016 se v Čánce konaly ZZVJ, naše členky Magda, Vanesa, Daniela, Anežka a Iveta složily zkoušku úspěšně. Gratulujeme!!!

       Začátek sezony jsme zahájili v Lysé a dál pokračujeme takto.
   Hobby závody na domácí půdě:
   1.5. Závody v Pardubicích:

   7.5. Jsme zavítali po x letech do Lanškrouna:
   14.5. Hobby závody Jaroměř:
   21.5. Závody v Janově:
   28.5. Závody v Zálesí:

   Za naší stáj startují i Alexandra Manová s Dájou a Martina s Pamelou - Mímou výsledky dodáme :-)

       Než bude sezona v plném proudu, sdělíme vám pár novinek, které se u nás odehrály:  

   • V lednu k nám dorazila Nikola Uhrová se svým koněm Bramem.
   • Prodal se Orien House, a následně byla dovezena 8 měsíční klisnička Verva.
   • V únoru se Klára Motyčková a Nikola Uhrová s  Antipou a Bramem účastnily 2 soustředění u pana Jandourka.
   • Klára s Antipou 16. -17. 3., rozjely sezonu na halových závodech  na festivalu v Lysé nad Labem a to takto: 16. 3. - ZL čistě 7. místo  v L* dvě lehké chybky a 17.3. - Zl za chybku a L* taky za chybku. 
   Vyhlášení nejlepších sportovců roku 2015 za Královéhradeckou oblast čekalo i na Kláru Motyčkovou - blahopřejeme!   O víkendu 6. - 7. 6. 2015 Klára Motyčková s koněm Dalipou splnili kvalifikaci a zajistili si tak účast na Mistrovství ČR žen 2015.
    


    

   16. - 17. 5. 2015

   Tento víkend byl pro nás náročný, v sobotu jsme se vydali na závody do Vestce u Chrudimi, mladí se okoukali, Antipa s Marcelou Šnajdrovou Z čistě v rozeskakování chyby a v ZL vyloučena pro smolný pád.  Dalča v L* za chybku a v S* čistě a po rozeskakování nám patřilo 2. místo. Odjížděli jsme spokojeni. V neděli  jsme se s koníky vydali na Den otevřených dveřích domova Dědina v Opočně, kde jsme celé odpoledne vozili děti a postižené a snad vytvářeli úsměvy na rtech. Moc děkujeme holkám z JK - jsme skvělý tým!!!!

    

    

   Sobota a neděle strávená na Ptýrově. Dalča skákala moc dobře v sobotu L** a S** za lehkou chybku a v neděli L* 7. místo. Jen ST se nezdařilo, tak jak bylo v plánu příště znova a lépe.

    

    

   Další týden jsme vycestovali do nedalekých Pardubic, kde startovala jen Klára s Dalipou. V L* 3.místo a v S* Cena města Pardubic po rozeskakování 1.místo  http://www.pardubice-racecourse.cz/kratke-zpravy-ze-zavodiste/cenu-mesta-pardubic-si-odvazi-klara-motyckova-s-dalipou

    

    

   Zahájena nová sezóna:

   25. 4. 2015 Hobby závody se v sobotu i přes málo koní vydařily a hezky jsme si zazávodili. Aristozzo 4tr. body 70/80cm a 4tr.body v 80/90cm, Dennie se předvedla jako skvělá skokanka a vyhrála 70/80cm a Dalipa si přešla 120cm čistě. Antipa s Romanem zabloudili v 100cm. Všem mooc děkujem za účast i za podporu v podobě diváků. Holkám z klubu za vzornou pomoc
   a děkuji 
   EQUUS & CANIS za krásné věci.  

   Dále zde proběhla ještě jedna velká událost. Právě v tento den představili EQUUS & CANIS tvář značky a to Kláru Motyčkovou s úžasnou  Dalipou. Tato dvojka bude prezentovat tuto  značku na parkurových závodech a na kvalifikaci na mistrovstvích. 

    
   8. 2. 2014 byla Mima odvezena do nového domova za Hradec Králové, doufáme, že nové majitelce bude dělat jen a jen radost.   Dne 24. 1. 2014 jsme se účastnili vyhlášení nejlepších jezdců Královehradeckého kraje, které se konalo v Hradci Králové v hotelu Černigov.  Klára byla ohodnocena jako jedna z nejlepších jezdců a taky obdržela bronzový výkonnostní odznak od ČJF.
        

   V Novém roce opět živo ve stáji .... přibyli nám 3 nový koníci a to Kačenka (poník), Mates, a stařičký Sultán (poník).    

   31. 7. 2014 naše Parména slavila své krásné 27 narozeniny. Gratulujeme a přejeme ještě dalších pár let s námi.
    


    

    


   Děkujeme za návštěvu.

   Name
   Email
   Comment
   Or visit this link or this one