" Svět by byl ničím bez člověka, člověk by byl nikým bez koně."
Letošní sezóna odstartovala na domácích hobby závodech 23. 4. 2011 v Čánce. Výsledky závodů jsou na hlavní straně.

 V sobotu 30. 4. 2011 se budeme účastnit na závodech v Poděbradech s koňmi Míma, Dalipa a Betmenka.


 

 4. 5. 2011 se kůň Dalipa s jezdcem Klárou Motyčkovou budou účstnit KMK. Foto a video viz ve fotoalbumu.


 

  21. 5. 2011 Vestec u Chrudimi

      - Betmenka čistě v rozeskakování, 4 trestné body

      - Dalipa chybka ve dvojskoku

      - Míma v Z 3 chyby, ale v ZL ČISTĚ 


 

 V neděli 5. 6. 2011 jsme se účastnili závodů v Hřibojedech Hvězda, 3 koně s jezdkyní Klárkou Motyčkovou:

100 cm - Betmenka se žolíkem 1 chybu

         - Dalipa čistě 4. místo

         - Míma čistě 2. místo  

110 cm - Míma 2 chyby

         - Betmenka 3 chyby

         - Dalipa po špatném skoku vysadila svého jezdce


 8.6. Skokový šampionát mladých koní v Ptýrově. Klára motyčková uspěla s koni Betmenkou a Dalipou. Šli čistý parkur a tím získali první cenu, mooc gratulejeme!!!


9.6. následující den obě kobylky s jezdcem měli nelehký úkol zazářit ve Zduchovicích v soutěži Kritéria mladých koní. Betmenka 2 chyby, Dalipa 1 chyba.

 15. 6. KMK Suchá u Lytomyšle - kůň Dalipa s jezdkyní Klárou Motyčkovou jedna chybka celkem 6. místo


 22.6. jsme se s koněm Dalipou a jezdcem Klárou Motyčkovou účastnili KMK v krásném prostředí areálu JK Opřetice, kde se parkůr ZL podařilo přejít pouze s jednou chybičkou .


 24.6. jsme se účastnili Českého skokového poháru mladých koní v Hradišťku pro čtyřleté klisny stupně Z, s koněm Betmenka a Dalipa. Betmenka neměla svůj den, za to Dalipa s jezdcem Klárou Motyčkovou přešli parkůr čistě  .


 25.6. Jaroměř kůň Míma (Pamela) s jezdcem Klárou Motyčkovou - ZL 5. místo, L 2. místo


 3. 7. jsme prožili propršený den na hobby závodech v Rychnovku, kde v soutěži "Z" Klára Motyčková s Mímou vyhrála 1. místo a s Betmenkou 3. místo. Velká gratulace. Soutěž "ZL" byla kvůli nepříznivému počasí zrušena .


 6. 7. Hradišťko - Český skokový pohár mladých koní pro čtyřleté ZL. Betmenka na posledním skoku chybka. Dalipa 2 chyby. Ale jinak holky skákali dobře.


9. 7. se u nás v Čánce konala další soutěž seriálu hobby závodů, výsledky na hlavní straně.

 Dne 22. 7. jsme bojovali ve Zduchovicích na  Českém skokovém poháru mladých koní pro čtyřleté ZL, za velmi deštivého počasí. Brzké vstávání a dlouhá cesta byla náročná pro koně i jezdce. Betmenka 12 trestných bodů a 16. místo. Dalipa 8 trestných bodů, 13. místo.


 30. 7. se u nás konalo třetí kolo hobby závodů. Počasí nám moc nepřálo, bylo pořádně uplakané. Výsledková listina na hlavní straně.


 

 

 3. - 7. 8. jsme se v Martinicích účastnili mezinárodních závodů skokového poháru mladých koní v soutěži "ZL".

      4. 8. I. kolo - Dalipa jedna chyba, Betmenka dvě chyby.

      5. 8. II. kolo - Dalipa čistě a dostala se do nedělního finále. Patří tím mezi 30 nejlepších koní na mezinárodních závodech. Ze 49 koní se Dalipa s jezdcem Klárkou Motyčkovou umístili na 3. místě.

                      - Betmenka neměla svůj den, proto se účastnila náhradního kola v sobotu.

      6. 8. II kolo, náhradní pro Betmenku .

      7. 8. FINÁLE - Dalipa čistě, ze 30 koní se do rozeskakování dostalo 13 koní. Po lehké chybičce, na předposledním skoku, jsme vybojovali krásné 8. místo .


Roman Hanus s Antipou se zůčastnili 20.8. hobby závodů na Hvězdě, kde startovali za naši stáj v soutěžích 80/90 čístě 3.místo a 90/100 také čistě 2. místo.


 

 

 

Pro nás sezona letos zakončena!!!! 15. - 16. 10. 2011 jsme se s Dalipkou a s Betmenkou zúčastnili finále šampionátu mladých koní ZL, kdy v sobotu Betmenka neměla moc náladu předvést to, co umí, a bohužel jsme měli 3 chyby. Dalča ukázala, že patří mezi nejlepší a čistým výkonem a nejlepším časem VYHRÁLA, sobotní první finálové kolo! :-) V neděli další kolo. Betmenka si poradila s parkurem mnohem lépe a šla pouze za chybku! A Dalča nenechala nic náhodě a přešla parkur opět čistě!!! V rozeskakování bohužel dvě chybky a tak jsme skončili na krásném 7. místě!

 

 

 

 

 

 


Děkujeme za návštěvu.

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one