" Svět by byl ničím bez člověka, člověk by byl nikým bez koně."

26. 7. 2015 Další vydařený výjezd za námi, včera jsme závodili na Apolence a L* jsme s Antipou přešli čistě a po čistém a rychlém rozeskakování 1. místo v S* už se tak nedařilo, ale i tak 5. místo.

12. 7. 2015 Tak jsme se včera vrátili z MČR. První kolo jsme šli S** za chybku I přes chyby ve druhém kole ST* jsme se probojovali do nedělního finále. I tam jsme měli chyby, ale dokončili jsme a myslím, že žádnou ostudu jsme nedělali. Byla to pro nás obrovská zkušenost a něco neuvěřitelného. Atmosféra finále, lidi kolem atd. prostě SKVĚLÝ VÍKEND!!! DÍKY DALČO!!!!!!!

5. 7. 2015 Včerejší tropy jsme strávili na závodech v Hradišťku kde Antipa postupku do 110cm se žolíkem šla čistě s nejrychlejším časem, kdybych projela cílem, nakonec z toho bylo 9. místo. V postupce do 120cm se žolíkem- čistě v nejrychlejším čase a proto si zasloužila 1. místo. Dalča v L** čistě a patřilo jí 3. místo a v ST* dvě chybky. Parádní parnej den.

28. 7. 2015 Máme za sebou další výjezd, Janovské závody dopadli takto: Antipa šla ZL čistě v rozeskakování chybku - 7. místo. V L opět čistě 11. místo, Dalča L čistě a 10. místo v S* šla za chybku na prvním skoku, což stačilo na postup do finále, kam postoupilo 10 nejlepších, tam jsme předvedly čistý výkon a nám patřilo 8. místo:) Byli to moc příjemné závody!!6. - 7. 6. 2015 Písek
První den Atipa ZL za 1 chybku a postupku do 120 cm za 2 chybky. S Dalipou S* sjončilo pádem na 1 skoku, ale S** pouze 1 chybka.
Druhý den byla jezdkyně Klára s Antipou v Z na 6. místě, soutěž byla s rozskakováním a 1 chybou. V postupce do 120 cm 1 chyba. Dalipa zvládla postupku do 130 cm s 1 chybou, ST ** za 2 úplně lehoučké chybky a krásné 7. místo. Tímto je splněna kvalifikace ma Mistrovství ČR žen.

30. 5. 2015 jsme byli závodit v Zálesí. Aristozzo se choval výborně a 90cm přešel s jednou chybkou na posledním skoku:) Antipa na které jsem seděla pouze dvakrát šla Z čistě v rozeskakování chybku, v ZL chyba na posledním skoku 11.místo. A Dalča čistě L** a v rozeskakování jsme šli čistě, ale bohužel skoky v jiném pořadí, tak jsme byli nakonec na 3.místě   16. - 17. 5. 2015
  Tento víkend byl pro nás náročný, v sobotu jsme se vydali na závody do Vestce u Chrudimi, mladí se okoukali, Antipa s Marcelou Šnajdrovou Z čistě v rozeskakování chyby a v ZL vyloučena pro smolný pád.  Dalča v L* za chybku a v S* čistě a po rozeskakování nám patřilo 2. místo. Odjížděli jsme spokojeni.
   
   
  Sobota a neděle strávená na Ptýrově. Dalča skákala moc dobře v sobotu L** a S** za lehkou chybku a v neděli L* 7. místo. Jen ST se nezdařilo, tak jak bylo v plánu příště znova a lépe.
   
   
  Další týden jsme vycestovali do nedalekých Pardubic, kde startovala jen Klára s Dalipou. V L* 3.místo a v S* Cena města Pardubic po rozeskakování 1.místo  http://www.pardubice-racecourse.cz/kratke-zpravy-ze-zavodiste/cenu-mesta-pardubic-si-odvazi-klara-motyckova-s-dalipou
   
   
  Zahájena nová sezóna:
  25. 4. 2015 Hobby závody se v sobotu i přes málo koní vydařily a hezky jsme si zazávodili. Aristozzo 4tr. body 70/80cm a 4tr.body v 80/90cm, Dennie se předvedla jako skvělá skokanka a vyhrála 70/80cm a Dalipa si přešla 120cm čistě. Antipa s Romanem zabloudili v 100cm.

  Děkujeme za návštěvu.

  Name
  Email
  Comment
  Or visit this link or this one